بهترین کابل AUX برای ماشین

اساساً ماشین ها مانند خانه دوم برای بسیاری از ماها هستند و برای اینکه واقعاً احساس کنیم در خانه خودمان هستیم ، احتمالاً تصمیم بگیریم یک یا دو آهنگ را پخش کنیم و به آنها گوش کنیم. گوش دادن به موسیقی در اتومبیل ها بسیار رایج است، زیرا راهی عالی برای گذراندن زمان در سفرهای جاده ای یا جالب تر کردن رفت و آمد صبحگاهی است.

در حالی که اکنون ما از بلوتوث برای بسیاری از خودروهای مدرن پشتیبانی می کنیم، کابل های Aux هنوز به طور گسترده در سراسر جهان استفاده می شوند.

این کابل‌های Aux با کیفیت ، خواه برای گوش دادن به جدیدترین آهنگ‌ها، تنظیم پادکست‌ها یا پیگیری آخرین فصل کتاب صوتی‌تان باشد.

تصویر کابل aux

ما در این نوشته قصد داریم به تعریف ماهیت این کابل های پراستفاده بپردازیم و بگوییم که برای خرید بهترین کابل AUX برای ماشین باید به چه نکاتی توجه کنیم .

کابل Aux چیست؟

کابل Aux نوعی کابل است که برای ارسال سیگنال های صوتی از یک دستگاه به دستگاه دیگر استفاده می شود. دو طرف کابل یکسان است، به این معنی که می توانید از آنها برای ورودی و خروجی به جای یکدیگر استفاده کنید.

به ویژه برای خودروها، که از کابل‌های Aux برای ارسال سیگنال‌های صوتی از گوشی هوشمند یا دستگاه های دیگری به کنسول خودرو و سپس به سیستم بلندگو استفاده می‌شود.

معیارهای مهم خرید Aux برای ماشین

  • طول کابل

طول کابل‌های Aux بسیار مهم هستند و می‌توانند متفاوت باشند ، زیرا تعیین می کند که گوشی شما چقدر می تواند از کنسول فاصله داشته باشد . در حالت ایده‌آل، شما یک کابل بلند می‌خواهید تا به افراد صندلی‌های عقب امکان پخش موسیقی در حین استفاده از تلفن‌هایشان را بدهد. کابل‌های کوتاه‌تر هم خوب هستند، اما مجبور می‌شوید تلفن متصل را کنار داشبورد بگذارید تا بتواند موسیقی پخش کند.

  • متریال

همانطور که قبلا ذکر شد، کابل های Aux را می توان از مواد مختلفی ساخت. این موضوع روی ظاهر کابل تأثیر می گذارد و نحوه بسته بندی کابل را نیز تغییر می دهد. کابل‌هایی که از مواد سخت‌تر ساخته شده‌اند معمولاً محکم تر هستند و پیچیده‌شدن آنها در سیم پیچ‌ها سخت‌تر است.

از طرف دیگر، آنها همچنین به دلیل ضخامتشان دوام بیشتری دارند، بنابراین قبل از خرید باید بفهمید که چه چیزی در کابل Aux ارزش بیشتری دارد.

  • سلیقه شخصی

از آنجایی که تمامی اطلاعات لازم را برای خرید کابل AUX با کیفیت خوب را برایتان شرح دادیم در انتها باید اشاره کنیم بررسی معیار های بعدی برای خرید بهترین کابل AUX برای ماشین تمام به سلیقه شخصی شما بستگی دارد .

بسته به رنگ و مدل AUX های موجود در بازار انتخاب کنید که از کدام یک از آنها حس بهتری دریافت می کنید .

کابل aux داخل خودرو

کابل  AUX مناسب ماشین

کابل های لاستیکی

اساسا استفاده از پلاستیک های معروف به لاستیکی نوعی جنس پیش‌فرض هستند که در خصوص کابل ها هم استفاده می شوند . کابل های لاستیکی رایج ترین نوع جنس کابل هستند زیرا لاستیک به عنوان یک عایق عالی برای گرما و برق عمل می کند.

این بدان معناست که جریان های عبوری از کابل خارج نمی شوند و هیچ عامل بیرونی نمی تواند روی آن تأثیر بگذارد. کابل‌های لاستیکی بسیار مقرون به صرفه نیز هستند، اما از نظر زیبایی‌ زیاد خوشایند نیستند زیرا ظاهری ساده و بدون طرح دارند ، به همین دلیل است که گزینه‌های دیگری برای کسانی که کابل جذاب‌تری را ترجیح می‌دهند وجود دارد.

کابل AUX انکر مدل A7123H12 طول 1.2 متر

عکس کابل aux انکر A7123H12

 

کابل های نایلونی

کابل های نایلونی با یک لایه نازک نایلون فشرده پوشیده شده اند. این نایلون ها معمولاً بافته می شوند و ظاهری منحصر به فرد و تقریباً درجه یک به کابل می دهد. در حالی که نایلون کابل را بادوام تر می کند، اما این تماس جنس آنها نیست، زیرا معمولاً یک لایه عایق دیگری از مواد مانند لاستیک در زیر آن وجود دارد.

کابل AUX با روکش نایلونی هادرون مدل HTC-AX1

عکس کابل AUX با روکش نایلونی هادرون مدل HTC-AX1

کابل های کنفی

کابل های پنبه ای نرم از رشته های پنبه ای برای پوشاندن لایه عایق کابل به صورت نوار رنگارنگ استفاده می کنند. کابل های پنبه ای می توانند از نظر رنگ متفاوت باشند و به شما این امکان را بدهند که ظاهر کابل خود را کمی تغییر دهید.

کابل AUX یوگرین مدل AV112 50363

عکس کابل AUX یوگرین مدل AV112 50363