بهترین کابل OTG برای آیفون

  OTG ها ابزار های ساده ای هستند که روی پورت گوشی همراه قرار گرفته و به جایگاهی برای USB تبدیل میشوند. با OTG ها میتوانید کار های مختلفی مانند اتصال فلش مموری ها به گوشی همراه، اتصال پد بازی به گوشی همراه، اتصال کیبورد و موس به گوشی همراه، اتصال دوربین و … را انجام بدهید.

OTG ها به طور کلی به دو دسته سیم دار(کابل های OTG)  و بدون سیم ( مبدل های  OTG)  تقسیم میشوند. مبدل ها دارای سادگی بیشتری بوده و بیشتر برای اتصال فلش مموری ها به گوشی کاربرد دارند؛ از طرفی کابل ها برای استفاده های بیشتری به کار میروند.

کاربرد کابل OTG

ـ شما میتوانید با کمک یک کابل OTG دو گوشی همراه را به هم متصل کنید؛ با این کار میتوانید از یکی از گوشی ها به عنوان میزبان استفاده کرده و گوشی دیگر را شارژ کنید.

ـ همچنان میتوانید گوشی همراه خود رابه یک هارد حافظه و همچنان به یک پاوربانک (برای تامین انرژی لازم) متصل کید و به فایل های درون هارد دسترسی داشته باشید.

– وصل کردن کیبورد به گوشی یکی دیگر از کاربرد های پر استفاده از کابل های OTG است. امروزه تعداد قابل توجهی از پروژه های تایپی توسط گوشی های همراه انجام میشود و با وصل کردن کیبورد به گوشی میتوانید این کار را بسیار ساده تر کرده و وقتی که کامپیوتر در دسترس نبود، پروژه تایپی خود را به انجام برسانید.

برند های پیشنهادی ما

 

 برند یسیدو(Yesido)

برند یسیدو تحقیقات زیادی را در زمینه نیازکاربران انجام داده تا بتواند محصولاتی تولید کند که موجب کسب رضایت از انواع مشتری شوند.

 برند ارلدام (Earldom)

ارلدرام هم یکی از برندهای معتبر است که در میان مردم هم به دلیل تنوع بالای محصولات و قیمت مناسب توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. ارلدرام در سال ۲۰۰۳ تاسیس شد و کارخانه اصلی آن واقع در چین است. محصولات این برند در زمینه لوازم جانبی موبایل و با تنوع بالایی تولید میشوند.

بهترین کابل OTG با درگاه لایتنینگ

 

1ـ کابل لایتنینگ OTG یسیدو مدل GS10

این کابل در یک سر دارای فیش لایتنینگ است و در سر دیگر پورت USB و از کلیه فلش مموریهای USB2.0 و USB 3.0 پشتیبانی میکند. سرعت انتقال دیتا در استفاده از این کابل بسیار بالا خواهد بود و بسته به فلش مموری شما تا 150 مگابایت بر ثانیه هم متغیر خواهد بود.

 

کابل OTG مدل GS10

2ـ کابل تبدیل لایتنینگ به USB OTG ارلدام مدل ET-OT48

 

کابل دیگر کابلی است که ما از برند ارلدام به شما پیشنهاد میکنیم. این کابل دارای کیفیت بسیار بالایی است. در یک سر این کابل فیش لایتنینگ قرار دارد که میتواند به گوشی های آيفون و انواع محصولات اپل متصل شود و در سر دیگر پورت USB که شما میتوانید فلش مموری خود را به آن متصل کنید.

کابل لایتنینگ به USB OTG ارلدام مدل ET-OT48