نقد و برسی OTG مکدودو

USB On _ The _ Go یا به اختصار OTG به ابزاری گفته میشود که به قسمت پورت Type C یا Lightning  گوشی شما متصل شده، و به جایگاهی برای انواع استفاده تبدیل میشود. مبدل یا کابل OTG میتواند به انواع مختلف پورت ها متصل شود. در هر نوع و مدلی این مبدل ها کار انتقال فایل را برای شما آسان تر و بسیار سریع تر میکنند.

اتصال مبدل مکدودو

 

انتقال فایل ها همیشه کار مشکلی برای انواع کاربران موبایل بوده است؛ اما با در دست داشن یک ابزار ساده به نام OTG این کار ساده و سریع خواهد بود.

همانطور که خود شما هم مطلع هستید وقتی اسم از OTG به میان می آید امکان ندارد صحبت از OTG مکدودو نشود.

 برسی برند مکدودو

اگر به دنبال خرید محصول با کیفیت بوده اید، بعید است اسم مکدودو به گوش شما نرسیده باشد. مکدودو نام برند مشهور جهانی است که در سال ۲۰۱۳ تأسیس شده است.

Mcdodo یک شرکت دیجیتالی بسیار پیشرفته است که تمرکز اصلی آن روی محصولات جانبی موبایل است. این برند همواره به شعار خود یعنی کیفیت، ایمنی، کارایی و استفاده آسان پایبند بوده است و همواره سعی کرده که با نوآوری و کار سخت به تعهدات خود پایبند باشد و محصولات با کیفیتی را تولید کند.

 

برند مکدودو

 

این شرکت با نام اصلی Guangzhou Lianqin Trading Company Limited شرکتی در کشور چین است. این برند از سال ۲۰۱۶ شروع به توسعه محصولات خود به بیرون از مرز های چین میکند و امروزه محصولات مکدودو به بیشتر ۱۰۰ کشور در آسیا،اروپا و آمریکا صادر میشود.

برسی OTG مکدودو

با در دست گرفتن OTG مک دودو اولین ویژگی آن که نظر شما جلب خواهد کرد نوع جنس و کیفیت بدنه آن است؛ با مواد با کیفیت و با آلیاژ بالا که در ساخت محصولات مکدودو به کار میرود، کیفیت محصولات یکی از ملاک هایی است که برند مکدودو میتواند در آن سر بلند باشد. محکمی و دوام در بدنه مبدل ها و دوام بالا در قسمت فیش میتواند یک نقطه مثبت برای این مبدل ها باشد.

 همانطور که گفتیم استفاده کردن از OTG ها کار انتقال دیتا را سریع تر و آسان تر میکند؛ سرعت بالا در این مبدل ها یکی دیگر از نقاط مثبت است که میتوان به آن توجه کرد. توجه داشته باشید که فیش لایتنینگ یا تایپ سی هم میتوانند به افزایش سرعت انتقال دیتا کمک کنند.

با استفاده از OTG ها میتوانید مموری کارت را هم به گوشی موبایل متصل کنید. با استفاده از یک رم ریدر و قرار دادن رم خود در آن میتوانید به راحتی به اطلاعات داخل رم دسترسی داشته باشید و اطلاعات از گوشی به رم یا بالعکس منتقل کنید.

 

OTG مکدودو

 

 

_ شما نمیتوانید با استفاه از OTG ها هارد های SSD یا HDD ره به گوشی موبایل متصل کرده و از آن استفاده کنید.

توجه داشته باشید که اگر قصد این کار را دارید باید انرژی بیشتری فراهم کنید زیرا هارد ها انرژی بیشری نسبت به فلش موری ها احتیاج دارند. در حالت معمول برای کسب این انرژی و اتصال هارد به گوشی به یک پاور بانک هم برای شرکت در این فرایند نیاز خواهید داشت.

_ طبق تست های انجام شده، شما نمیتوانید کیبوردتان را توسط یک OTG به گوشی موبایل متصل کنید و فارسی تایپ کنید.