معرفی OTG مناسب برای گوشی شیائومی

  در گذشته برای دسترسی به فایل های داخل فلش مموری ها و مدیریت آنها به هر شکلی، احتیاج به یک سیستم کامپیوتر داشتیم. سیستمی که فلش را به پورت USB آن متصل کنیم تا بتوانیم فایل های داخل فلش را ببینیم یا تغییراتی در آن ها ایجاد کنیم.

USB On_The_GO یا همان OTG ابزار بسیار ساده ای است که این کار را برای ما بسیار ساده کرده است. این روز ها گوشی های همراه بسیار قابل دسترسی تر از کامپیوتر ها هستند و به استفاده از یک OTG میتوانیم گوشی را جایگزین کامپیوتر کرده و فایل های داخل فلش را با گوشی همراه مدیریت کنیم.

OTG به قمست پورت شارژر گوشی همراه متصل شده و به جایگاهی برای انواع فلش مموری بدل میشود؛ اما این تنها قابلیت OTG ها نیست. شما با استفاده از یک OTG میتوانید کیبورد را به گوشی خود متصل کنید، یا به فایل های داخل رم ریدر یا حتی دوربین عکاسی خود دسترسی داشته باشید و . . .

 

معرفی OTG

 

اگر شما هم یکی از کاربران اندروید و گوشی های شیائومی هستید و به دنبال OTG با کیفیت برای خرید هستید؛ ما محصولاتی را به شما معرفی خواهیم کرد که کیفیت و کارایی در آن ها ثابت شده است و شما میتوانید با خیال راحت محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

معرفی OTG های با کیفیت بازار:

مبدل USB 3.0 OTG به Type-C هیسکا مدل H5

هیسکا از برند های محبوبی است که حتما به گوشتان خورده. این برند همواره رضایت کاربران را همراه خود داشته و محصولات بسیار خوبی را ارائه داده است. اگر یک کاربر گوشی های اندرویدی هستید، محصول پشنهادی ما این مبدل تایپ سی هیسکا است که درای کیفیت و دوام بسیار بالاست و میتواند کارایی بالایی هم داشته باشد.

 

مبدل USB 3.0 OTG به Type-C هیسکا مدل H5

 

 

مبدل OTG USB-C مکدودو مدل OT-8730

مکدودو برندی چینی است که به واسطه تولید محصولاتی با کیفیت بسیار زیاد در بازار جهانی کاربران بسیار زیادی پیدا کرده است. امروزه محصولات مکدودو به پیش از ۱۰۰ کشور صادر میشود و همواره نام او با کیفیت بالای محصولات به میان می آيد. این مبدل تایپ سی مکدودو دارای دوام زیادی ست و کارایی بسیار بالایی را به شما ارائه خواهد کرد.

 

مبدل OTG USB-C مک دودو مدل OT-8730

 

 

 

کابل OTG USB-C به USB3.0 یسیدو مدل GS01

برند یسی دو دارای سابقه ۱۰ ساله در تولید لوازم جانبی موبایل است. این برند تحقیقات زیادی را در زمینه نیازکاربران انجام داده تا بتواند محصولاتی تولید کند که موجب کسب رضایت از انواع مشتری ها شوند. این کابل OTG هم یکی دیگر از پیشنهادات ما به شماست.

 

کابل OTG USB-C به USB3.0 یسیدو مدل GS01

 

 

 

 

مبدل OTG USB-C وریتی مدل A305

وریتی همواره با زیر نظر داشتن سلیقه مشریان مختلف سعی در تولید محصولات متنوع داشته که کیفیت و قیمت مناسبی هم داشته باشند و از هر جهت بتوانند رضایت مشتری را جلب کنند. این شرکت تحقیقات زیادی را در قسمت آسیای میانی انجام داده تا بتواند کالاهایی طبق سلیقه مردم این بخش تولید کند. محصولی که مشاهده میکنید از یک برند معتبر تولید شده و از هر جهتی به شما پیشنهاد میشود.

 

مبدل OTG USB-C وریتی مدل A305