بهترین برند OTG آیفون

 USB On _The _Go یا به اختصار OTG به ابزاری گفته میشود که روی گوشی شما قرار گرفته و قابلیت هایی را در اختیار شما میگذارند؛ که یکی از پر استفاده ترین آنها وصل کردن انواع فلش USB به گوشی شماست.

گوشی های ایفون دارای پورت های شارژر لاتنینگ و در محصولات اخیر دارای پورت های Type C هستند و هر دو این پورت ها توانایی خوبی در جابه جایی اطلاعات دارند. ولی چگونه باید مبدل OTG و بهتر است بگوییم از چه برندی باید OTG بخریم؟

پس هدف ما در ادامه این مطالب راهنمایی شما در جهت انتخاب یک OTG آیفون با کیفیت است.

  برند مکدودو ( Mcdodo )

اگر به دنبال خرید محصول با کیفیت بوده اید، بعید است اسم مکدودو به گوش شما نرسیده باشد. مکدودو نام برند مشهور جهانی است که در سال ۲۰۱۳ تأسیس شده است.

Mcdodo یک شرکت دیجیتالی بسیار پیشرفته است که تمرکز اصلی آن روی محصولات جانبی موبایل است. این برند همواره به شعار خود یعنی کیفیت، ایمنی، کارایی و استفاده آسان پایبند بوده است و همواره سعی کرده که با نوآوری و کار سخت به تعهدات خود پایبند بوده و محصولات با کیفیتی را تولید کند.

 

OTG مکودو

 

 

  برند هیسکا (Hiska)

هیسکا همواره یکی از محبوب ترین برند ها در زمینه تولید لوازم جانبی موبایل، کامپیوتر و صوتی تصویری بوده است. شرکت پارسیان الکترونیک سیروان (هیسکا) با شعار معروف رویاتو بساز، یک شرک ایرانی چینی است؛ به این منظور که طرح، نوع، کیفیت محصولات از طرف ایران و خط تولید آن در کشور چین قرار دارد.

 تمرکز اصلی هیسکا در تولید همواره روی حفظ کیفیت بالا در محصولات خود بوده و این برند با محصولات با کیفیت خود در بین مردم شناخته میشود.

این مجموعه از اواخر دهه ۸۰  فعالیت خود را شروع کرده از اویل دهه ۹۰ محبوبیت بالایی در بازار ایران پیدا کرده است.

 

OTG هیسکا

 

برند وریتی (Verity)

برند وریتی در سال 2005 در لندن تاسیس شد. این برند همواره با در نظر گرفتن سلیقه افراد مختلف سعی در تولید محصولات گوناگونی داشته؛ که بدون پایین بردن کیفیت قیمت مناسبی هم داشه باشند.

این کمپانی به بازار آسیای میانی تمرکز بالایی دارد و محصولاتی که تولید میکند طبق سلیقه مردم در این مناطق است. برند وریتی محبوبیت بسیار بالایی میان برخی کاربران ایرانی هم دارد و این امر موجب شده که در بازار ایران فروش بالایی داشته باشد.

 

OTG وریتی

 

برند ارلدام (Earldom)

ارلدرام هم یکی برند های معتبر است که در میان مردم هم به دلیل تنوع بالای محصولات و قیمت مناسب توجه افراد زیادی را به خود جلب می کند. ارلدرام در سال ۲۰۰۳ تاسیس شد و کارخانه اصلی آن واقع در چین است. محصولات این برند در زمینه لوازم جانبی موبایل و با تنوع بالایی تولید میشوند.

 

OTG ارلدام

 

برند جوی روم (Joyroom)

جوی روم یک برند شناخته شده چینی است که در سال ۲۰۰۹در چین افتتاح شد. این برند در زمینه لوازم جانبی موبایل فعالیت میکند و به واسطه کیفیت محصولاتش خیلی زود توانست در بازار های جهانی شناخته شود و محصولات خود را به نقاط مختلفی ارسال کند.

برند جوی با پایبند بود به شعار (دست نکش، تسلیم نشو) محصولاتی منحصر به فرد را برای پاسخگویی به نیاز های مشتریان خویش توسعه میدهد.

 

OTG جوی روم

 

برند هوکو (Hoco)

هوکو در سال ۲۰۰۹ تاسیس شد که برندی شناخته شده است و به طور پیوسته سعی در توسعه، پیشرفت و تنوع هرچه سریع تر محصولاتش دارد. هوکو در شهر شنژن که یکی از بهترین شهر ها برای بوجود آمدن کمپانی های بزرگ در چین به حساب می آید، واقع شده است.

این کمپانی معتبر، تمامی استاندارد های های رسمی کشور چین را داراست و هدف اصلی اش  تحقیق و توسعه برای تولید محصولات جدید با نوآوری های خاص و طراحی های منحصربفرد است.

OTG هوکو

 

برند یسی دو (Yesido)

برند یسی دو دارای سابقه ۱۰ ساله در تولید لوازم جانبی موبایل است. این برند تحقیقات زیادی را در زمینه نیازکاربران انجام داده تا بتواند محصولاتی تولید کند که موجب کسب رضایت از انواع مشتری ها شوند.

OTG یسیدو