هولدر موبایل برای اسنپ

یکی از کاربردی ترین لوازم های جانبی برای افرادی که در اسنپ و تپسی مشغول به کار هستند داشتن یک هولدر یا همان نگهدارنده ی مناسب هنگام رانندگی برای دسترسی راحت تر به نقشه ی راه جهت مسیریابی و کاربری های مختلف دیگر می باشد .

وجود هولدرهای متنوع از برند های گوناگون در بازار انتخاب را برای بسیاری از افراد سخت کرده است ، همچنین باید اذعان داشت که هولدرها با ویژگی های گوناگونی که دارند هر کدام استفاده های خاص خود مانندهولدر موبایل برای اسنپ  را دارند .

 

هولدر موبایل برای اسنپ

 

مزایای استفاده از هولدر برای رانندگان اسنپ و تپسی

استفاده از هولدر هنگام رانندگی مخصوصا برای رانندگان تاکسی های اینترنتی از چندین مزایای مختلف برخوردار است که مهم ترین آنها جلوگیری از تصادف و حوادث جبران ناپذیر، جلوگیری از جریمه‌های رانندگی ناشی از استفاده از گوشی تلفن همراه و راحت تر کردن دسترسی به موبایل است.

استفاده از گوشی تلفن همراه جهت پاسخ به تماس در هنگام رانندگی ، مخالف قوانین راهنمایی و رانندگی است و جریمه‌های سنگینی دارد و این یکی دیگر از مزیت‌های استفاده از هولدر موبایل برای اسنپ ، تپسی و تاکسی‌های اینترنتی است .

همچنین خیلی راحت می توانید صفحه نمایش گوشی را در زاویه مناسب تماشا کرده یا حتی در مواقع ضروری، با یک انگشت روی صفحه نمایش گوشی کاری مانند تغییر موزیک، جابجا کردن نقشه و… را انجام دهید.

در یک دسته بندی کلی می توان هولدرهای مناسب برای رانندگان اسنپ و تپسی را در 6 نوع تقسیم بندی کرد :

هولدر گیره ای

نگهدارنده گوشی مکنده ای

هولدر موبایل داشبوردی

هولدر شیشه‌ای موبایل

هولدر آینه‌ای

هولدر چسبی

این مدل ها عموما از نظر محل قرار گیری متفاوت هستند و مهمترین فضاهای نصب آنها عبارتند از؛ داشبورد، دریچه کولر، پشت صندلی و شیشه جلو.

انتخاب هر کدام از این مدل ها به سلیقه و استفاده ی شخص بستگی دارد ولی ما در یک بررسی کلی متوجه شدیم که هولدرهای از نوع گیره ای و چسبی جز پر استفاده ترین ها از جمله هولدر موبایل برای اسنپ بوده است.

هولدرهای داشبوردی که برخی از مردم آن را به عنوان هولدر شیشه‌ای می‌شناسند، اگر به شکل صحیح در ماشین نصب شوند نیز می‌تواند گزینه‌ی مناسبی از جهت هولدر موبایل برای اسنپ باشد.

 

هولدر موبایل برای اسنپ

 

اگر قصد خرید این هولدرها را دارید باید دقت کنید که گیره‌ها قدرت کافی برای نگه‌داشتن موبایل در دست‌اندازها و سرعت‌های زیاد را داشته باشند. به‌علاوه، مهم است که جنس این گیره‌ها نرم باشد تا هنگام برداشتن یا قرار دادن گوشی، روی بدنه آن خش نیندازند.

هم چنین، دقت داشته باشید که هولدرهای گیره‌ای برای هر سایز از گوشی مناسب نیستند و باید قبل از خرید مطمئن شوید که ابعاد گوشی شما درون گیره‌ها جا می‌شود.

هولدر چسبی

هولدرهای چسبی، برای استفاده در یک جای ثابت طراحی شده‌اند. چرا که هولدر توسط یک ماده چسبنده قوی، به محل مورد نظر متصل می‌شود و موبایل روی آن قرار می‌گیرد. جداسازی و چسباندن مجدد هولدر بر روی جایی دیگر، کمی دشوار است.

پس، پیشنهاد می‌کنیم که اگر هولدر را به داشبورد ماشین وصل می‌کنید، دیگر آن را جا به جا نکنید.

 

هولدر موبایل برای اسنپ

 

آیا برای استفاده از هولدر ، باید قاب گوشی را برداریم؟

 

هولدر موبایل برای اسنپ

 

برای استفاده از اکثر هولدر های موجود در بازار، نیاز است که گوشی را از قاب آن خارج کنید اما این مسئله در بلند مدت به بدنه تلفن همراه آسیب وارد می کند.

هولدر های سازگار با قاب این مشکل را حل کرده اند تا دیگر آسیب فیزیکی به موبایل شما وارد نشود و نیازی به جدا کردن قاب گوشی نباید.