درباره ما

با گذشت زمان و توسعه روزافزون تکنولوژی و همچنین گره خوردن بخش بزرگی از زندگی انسان به آن، استفاده از تکنولوژی به واقعیتی غیر قابل انکار تبدیل شده است. در این بین با افزایش استفاده از موبایل ها و گجت های هوشمند، لزوم توجه به تجهیزات جانبی این وسایل بیش از پیش پررنگ شد و انسان ها به اهمیت داشتن تجهیزات جانبی کالاهای هوشمند خود پی بردند.

در این میان وجود دو مشکل در بازار لوازم جانبی ما را بر آن داشت تا با تجربه خود در زمینه فروش کالای دیجیتال، پا به این عرصه بگذاریم:

1.عدم امکان تشخیص کالای اصل از غیر اصل

2.دسترسی سخت هموطنان در کشور برای تهیه لوازم جانبی با کیفیت و با قیمت مناسب

موبایل جانبی فعالیت آنلاین خود را از سال 1401 با پشتوانه 10 ساله در زمینه فروش گوشی موبایل، گجت های هوشمند و تجهیزات جانبی آغاز نمود. موبایل جانبی برای دستیابی به رضایت مشتریان خود که یکی از اهداف اصلی این فروشگاه است، همواره سعی دارد تا به کیفیت محصولات ارائه شده در فروشگاه خود توجه ویژه ای داشته باشد. ارائه با کیفیت ترین محصولات از هر برند سبب شده تا مشتریان این فروشگاه با اطمینان خاطر و بدون دغدغه از بابت اصل یا غیر اصل بودن محصولات نسبت به خرید آنها اقدام کنند.

تیم موبایل جانبی بر این باور است که فروش پایان کار نیست بلکه شروع یک تعهد است. حضور افراد متخصص و مجرب در زمینه موبایل و تجهیزات جانبی به عنوان پشتیبان در این تیم، نوید بخش یک خرید با اطمینان به شما هموطنان عزیز می باشد.

ضمن این که کسب نماد اعتماد الکترونیک توسط فروشگاه جانبی خود دلیل دیگری بر اطمینان بخشی به یک خرید اینترنتی به حساب می آید